V pátek a v sobotu se tým sešel k tréninku pod taktovkou nového trenéra pBuriánka
utkáním na domácím hřišti s týmem Bechyně.

protiútoků si vytvořili domácíV dobrých pozicích se nacházali oba útočníci
Kukrál a BlažekDo kabin se tak odcházelo za stavu 2:0 pro domácíkdy se
dvakrát trefil Zdeněk KukrálDomácí několikrát podržel golman Stejskal.
- Ve druhém poločase se obraz hry změnil a ze hry více těžili hostékteří
zaslouženě po golech Mázora a Sedláka vyrovnaliBorovany se zřídka dostávali
před bránu a nevytvářeli si šance ani tlakV 75 min se ale po hezké kombinaci
dostal ke střele zpoza vápna domácí Buriánek a zakončil do šibenice na vzdálenou
tyčStrhl tak vedení opět pro domácíkteří dotáhli výhru do konce.

Borovany- Bechyně 3:2
Goly: KukrálKukrálBuriánek--- MázorSedlák
Sestava: Stejskal- Barták, Teringl, Kovařík, Uhlíř- Sedlák, Buriánek, Zeman, Pekárek-  Kukrál, Blažek ( Novák)

19.8čeká Borovany první mistrovský zápas na hřišti Hradiště "B"Výkop v 17 hod.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Sezóna 2017/2018 - podzim

1. kolo

13.11.2017 18:31

Report ze zápasu Krč vs. Borovany:

KRČ BOROVANY 2:6 (0:6)

Branky: 81. Šefránek Michal, 86. Zoch Samuel - 22. Pekárek Tomáš, 25. Blažek Martin, 26. Blažek Martin, 34. Zeman Petr, 44. Zeman Petr, 45. Zeman Petr

Sestava Borovan: Teringl Marek (K) - Pícha Tomáš, Červenský Jiří, Barták Jan, Uhlíř Martin - Pekárek Tomáš, Doskočil Miroslav, Kovařík Jiří, Mára Petr - Zeman Petr, Blažek Martin
Rozhodčí: Záhorský Pavel, Čarek Martin, Humr Ondřej

Poslední zápas Borovan v Krči dopadl nakonec výhrou hostů 6:2. První poločas vyzněl jednoznačně pro hosty 6:0. Ve druhém poločase už domácí stihli pouze zkorigovat výsledek.

První větší šanci zápasu měl hostující Blažek, který se po kombinaci se Zemanem dostal ke střele a těsně přestřelil. Podobná situace se po několika minutách opakovala na druhé straně. Domácí se dostali do zakončení, ale taktéž těsně přestřelili branku. První gól zápasu nakonec vstřelili hosté a to ve 22. minutě. Pícha poslal přesný míč do strany na Máru, který se uvolnil přes svého strážce a poslal před branku střílený centr, který nadvakrát dostal do sítě Pekárek - 0:1. Ve 25. minutě se hostujícímu týmu povedla podobná akce z druhé strany hřiště. Míč po pravé straně zatáhl Pekárek, poté přihrávkou před branku nalezl Blažka, který opět nadvakrát dokázal dostat míč do sítě - 0:2. Hned o minutu později se hosté radovali potřetí. Blažek na hranici ofsajdu obdržel přesnou přihrávku od Máry a postupoval sám na brankáře, kterého bez problémů prostřelil - 0:3. Další branku přidali hosté ve 34. minutě, kdy se po parádním a přesném centru Červenského trefil hlavou Zeman - 0:4. Ve 44. minutě přidal další zásah aktivní Zeman. Jeho tvrdou střelu nedokázal brankář Krče vytěsnit mimo tři tyče a lovil tak míč ze sítě již popáté - 0:5. Ve 45. minutě zvýšil vedení hostů Zeman, který po přihrávce od Máry obstřelil domácího brankáře a dokonal tak svůj hattrick během pouhých 11-ti minut.

Druhý poločas se hosté již dopředu moc nehnali a chtěli zápas hlavně v poklidu dohrát a dotáhnout do vítězného konce. Domácí se sice snažili o vstřelení alespoň čestného gólu, ale to se jim hodně dlouho nedařilo. Hosty totiž z brány velice dobře řídil Teringl a společně s celou obrannou čtveřicí fungovali spolehlivě. Domácí vyprodukovávali zejména střely ze střední vzdálenosti se kterými si však Teringl bez problémů poradil. V 81. minutě se však domácí již dokázali prosadit, když se k míči propracoval důrazný Šefránek, udělal kličku Teringlovi a doklepl míč do sítě - 1:6. Chvilku poté sice hostující Mára vstřelil branku, ale nebyla uznána kvůli ofsajdu. V 86. minutě domácí zahrávali trestný kop těsně za velkým vápnem. Na tvrdou střelu Teringl nedosáhl, ale zachránilo ho břevno. Domácí Štumpfal, ač stál v ofsajdu, tak se dostal k dorážce, kterou ještě Teringl stačil zlikvidovat. Poté hostující Uhlíř chtěl odehrát na roh, ale místo toho uklidil míč do vlastní brány - 2:6.

Borovany si tedy připsaly první tříbodové vítězství v této sezóně a udělaly si tak dobrou náladu na pozdější dokopnou.