25. kolo

11.06.2018 08:27

Report ze zápasu Oslov vs. Borovany:

OSLOV BOROVANY 1:6 (1:4)
Branky: 30. Picka Josef - 2. Doskočil Miroslav, 12. Charypar Vladimír, 15. Vlk Ondřej, 37. Zeman Petr (pen.), 51. Zeman Petr, 68. Vlk Ondřej
Sestava Borovan: Černohorský Jakub - Teringl Marek (K), Mára Petr, Kovařík Jiří, Barták Jan - Burda Jan, Lapáček Michal, Doskočil Miroslav, Zeman Petr - Charypar Vladimír, Vlk Ondřej
Střídající hráči: Fara Jiří, Pekárek Tomáš, Uhlíř Martin
Rozhodčí: Měchura Petr, Brodský Ondřej, Tanáč Vladislav

V posledním venkovním zápase se Borovany představily na půdě Oslova. A představily se opravdu v pěkném světle. Po úvodní čtvrthodině vedli již 0:3 a nakonec dokráčeli k zaslouženému, leč pro domácí možná až krutému výsledku 1:6.

Hosté vstoupili do zápasu velice aktivně a hned ve 2. minutě byli odměněni vedoucí brankou, když Charyparovu střelu dorazil do sítě Doskočil - 0:1. Ve 12. minutě se dostal k dorážce po Vlkově střele Charypar a zvýšil vedení hostů - 0:2. V 15. minutě se střelecky prosadil i druhý hostující útočník Vlk a borovanští tak vedli již 0:3. Pro domácí byl úvod zápasu studenou sprchou a chvilku jim trvalo, než se oklepali. Postupně si však začali vypracovát šance a zejména Picka dělal hostující obraně problémy. Několik svých šancí však zahodil. Přesto ve 30. minutě vstřelil první branku domácích, když svou střelu poslal nechytatelně k levé tyči - 1:3. Domácím se poté začala lépe dařit kombinace a přišly i další šance. Bohužel pro domácí však snížení z jejich strany nepřišlo. Zásadní moment asi přišel ve 37. minutě. Fara byl faulován v pokutovém území a nařízený pokutový kop proměnil Zeman a tím definitivně zlomil odpor domácích 1:4. Tímto stavem skončil první poločas.

Ve druhém poločase se hostům v 51. minutě podařilo z rychlého brejku vstřelit další branku, když se dokázal prosadit podruhé v tomto zápase Zeman - 1:5. Domácí poté měli možnost snížit, ale naštřelili pouze tyč a tak se skóre neměnilo. Konečnou podobu dal výsledku v 68. minutě Vlk, který se po přihrávce od Burdy v zakončení nemýlil a upravil na 1:6. Do konce zápasu ještě oba týmy měly několik šancí na změnu výsledku, ale nikdo se již střelecky neprosadil a tak si hosté nakonec odvážejí z Oslova 3 body.

V posledním zápase této sezóny doma Borovany přivítají rezervní tým Kestřan. Utkání se odehraje v sobotu 16. 6. 2018 od 15:00. Po zápase pak bude následovat dokopná. Přijďte naše hráče podpořit na poslední domácí zápas v této sezóně.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Sezóna 2017/2018 - podzim

1. kolo

13.11.2017 18:31

Report ze zápasu Krč vs. Borovany:

KRČ BOROVANY 2:6 (0:6)

Branky: 81. Šefránek Michal, 86. Zoch Samuel - 22. Pekárek Tomáš, 25. Blažek Martin, 26. Blažek Martin, 34. Zeman Petr, 44. Zeman Petr, 45. Zeman Petr

Sestava Borovan: Teringl Marek (K) - Pícha Tomáš, Červenský Jiří, Barták Jan, Uhlíř Martin - Pekárek Tomáš, Doskočil Miroslav, Kovařík Jiří, Mára Petr - Zeman Petr, Blažek Martin
Rozhodčí: Záhorský Pavel, Čarek Martin, Humr Ondřej

Poslední zápas Borovan v Krči dopadl nakonec výhrou hostů 6:2. První poločas vyzněl jednoznačně pro hosty 6:0. Ve druhém poločase už domácí stihli pouze zkorigovat výsledek.

První větší šanci zápasu měl hostující Blažek, který se po kombinaci se Zemanem dostal ke střele a těsně přestřelil. Podobná situace se po několika minutách opakovala na druhé straně. Domácí se dostali do zakončení, ale taktéž těsně přestřelili branku. První gól zápasu nakonec vstřelili hosté a to ve 22. minutě. Pícha poslal přesný míč do strany na Máru, který se uvolnil přes svého strážce a poslal před branku střílený centr, který nadvakrát dostal do sítě Pekárek - 0:1. Ve 25. minutě se hostujícímu týmu povedla podobná akce z druhé strany hřiště. Míč po pravé straně zatáhl Pekárek, poté přihrávkou před branku nalezl Blažka, který opět nadvakrát dokázal dostat míč do sítě - 0:2. Hned o minutu později se hosté radovali potřetí. Blažek na hranici ofsajdu obdržel přesnou přihrávku od Máry a postupoval sám na brankáře, kterého bez problémů prostřelil - 0:3. Další branku přidali hosté ve 34. minutě, kdy se po parádním a přesném centru Červenského trefil hlavou Zeman - 0:4. Ve 44. minutě přidal další zásah aktivní Zeman. Jeho tvrdou střelu nedokázal brankář Krče vytěsnit mimo tři tyče a lovil tak míč ze sítě již popáté - 0:5. Ve 45. minutě zvýšil vedení hostů Zeman, který po přihrávce od Máry obstřelil domácího brankáře a dokonal tak svůj hattrick během pouhých 11-ti minut.

Druhý poločas se hosté již dopředu moc nehnali a chtěli zápas hlavně v poklidu dohrát a dotáhnout do vítězného konce. Domácí se sice snažili o vstřelení alespoň čestného gólu, ale to se jim hodně dlouho nedařilo. Hosty totiž z brány velice dobře řídil Teringl a společně s celou obrannou čtveřicí fungovali spolehlivě. Domácí vyprodukovávali zejména střely ze střední vzdálenosti se kterými si však Teringl bez problémů poradil. V 81. minutě se však domácí již dokázali prosadit, když se k míči propracoval důrazný Šefránek, udělal kličku Teringlovi a doklepl míč do sítě - 1:6. Chvilku poté sice hostující Mára vstřelil branku, ale nebyla uznána kvůli ofsajdu. V 86. minutě domácí zahrávali trestný kop těsně za velkým vápnem. Na tvrdou střelu Teringl nedosáhl, ale zachránilo ho břevno. Domácí Štumpfal, ač stál v ofsajdu, tak se dostal k dorážce, kterou ještě Teringl stačil zlikvidovat. Poté hostující Uhlíř chtěl odehrát na roh, ale místo toho uklidil míč do vlastní brány - 2:6.

Borovany si tedy připsaly první tříbodové vítězství v této sezóně a udělaly si tak dobrou náladu na pozdější dokopnou.