Pohár OFS Písek

26.07.2016 10:32

2. kolo poháru OFS Písek se pro Borovany stalo konečnou "stanicí", když borovanští nestačili na Hradiště "B". Domácí Borovany se sice hned v 1. minutě dostaly do vedení Vlkem, ale Hradiště dokázalo ještě v prvním poločase otočit stav utkání na 1:3. Ve druhém poločase padly ještě tři branky. Hradiště navýšilo náskok na 1:4, poté snížil svým druhým gólem v utkání Vlk. Svou výhru však v závěru ještě zpečetili hosté pátým gólem. U domácího týmu rozhodla především střelecká smůla, jelikož za stavu 1:4 nejprve nastřelili tyčku, poté neproměnili penaltu, když Zeman nastřelil pouze břevno a poté nastřelili další tyč. Hosté byli v tomto ohledu efektivnější i když ve druhém poločase také několik slibných šancí zahodili.

Ve druhém kole bude našim soupeřem tým Hradiště "B". Zápas odehrajeme v Borovanech, v neděli 14. 8. 2016 od 17:00.

1. kolo poháru OFS Písek pro Borovany dopadlo dobře. Na hřišti Sepekova "B" dokázaly Borovany zvítězit 2:0. Za hosty se v prvním poločase kuriózně trefil Ondřej Vlk, když po špatném výkopu brankáře ho z voleje přehodil a o druhou branku se 10 minut před koncem postaral Petr Zeman, když dorazil do branky střelu Ondřeje Vlka z trestného kopu. Výkon hostujícího týmu v tomto zápase nebyl optimální, ale nakonec hosté slaví postup do druhého kola.

V neděli 7. 8. 2016 od 17:00 nás čeká 1. kolo poháru OFS Písek. Naším soupeřem bude Sepekov "B" a utkání se bude hrát v Sepekově.