Branky Borovan: Tupý, Blažek
Sestava Borovan: Smolík - Skočil, Doskočil, Červenský, Fara Jan - Mára, Klika, Palus (38. Šerhant), Fara Jiří - Teringl (55. Blažek), Tupý
Rozhodčí: Novotný
Hodnocení zápasu:
V neděli dopoledne se v Borovanech rozhodovalo, zda je terén ke hře či ne. Nakonec se utkání hrálo na vcelku dobrém hřišti a leader okresního přeboru potvrdil svou suverenitu i v Borovanech, ale neměl to lehké, jak asi předpokládal. Do vedení šli hosté ve 30. min., když do té doby bylo utkání naprosto vyrovnané. O pět minut později po nešťastně odraženém míči zvýšili hosté na 0:2. V závěru prvního poločasu po samostatné akci zakončenou přesnou střelou snížil Tupý na 1:2. Druhý poločas se odehrával v duchu první půle, vyrovnaná hra a místy mírná převaha domácích nabízela šanci na srovnání skóre, ale potom přišel rohový kop v 60. min., kde domácí trestuhodně zanedbali pokrytí první tyče a Skočil srazil míč do vlastní sítě. Za pět minut po úniku zvýšili hosté už na 1:4. Střídající Blažek po sólu snížil na 2:4, ale zkušení hosté už dokázali kontrolovat hru do konce utkání.

PODOLÍ II CHYŠKY 1:2 (0:1)