8. kolo

02.10.2017 07:59

Report ze zápasu Borovany vs. Čížová "B":

BOROVANY ČÍŽOVÁ "B" 1:9 (0:4)

Branky: 61. Zeman Petr - 3. Chytrý David, 33. Chytrý David, 39. Chytrý David, 42. Grobár Miroslav, 48. Grobár Miroslav, 52. Kratochvíl Daniel, 78. Chytrý David, 81. Grobár Miroslav, 85. Grobár Miroslav

Sestava Borovan: Stejskal Patrik - Teringl Marek, Černohorský Jakub, Červenský Jiří (K), Vítek Tomáš - Doskočil Miroslav, Mrzena Lukáš, Kovařík Jiří, Mára Petr - Barták Jan, Zeman Petr
Střídající hráč: Uhlíř Martin
Rozhodčí: Záhorský Pavel, Brodský Ondřej, Tanáč Vladislav

Hosté přijeli do Borovan posíleni o 2 hráče z třetiligového "A" týmu a jejich přítomnost byla na jejich hře hodně znát. Důkazem toho je ostatně to, že každý z těchto hráčů vstřelil 4 branky. Nutno však dodat, že se domácí porazili zejména sami, když si nebyli schopni dobře přihrát a svůj nejlepší den neměl ani jejich brankář Stejskal. Sečteno podtrženo výsledek 1:9 odpovídá na všechny otázky.

Hosté se dostali do vedení již ve 3. minutě, když se na malém vápně dokázal protlačit k zakončení Chytrý a jemným dotykem změnil dráhu míče mimo dosah Stejskala. Hosté potě měli několik dalších příležitostí, které však nevyužili. To je však nemuselo mrzet, protože bídně hrajícím domácím dokázali ještě do poločasu nasázet další tři branky. Postupně se prosadili ve 33. a 39. minutě Chytrý, který tak zkompletoval hattrick a na 4:0 pro hosty zvýšil ve 42. minutě Grobár.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu. Hosté postupně navyšovali náskok a domácí byli až příliš odevzdaným soupeřem. Ve 48. minutě zvýšil již na 5:0 Grobár a v 52. minutě už to bylo 6:0 zásluhou Kratochvíla. V 61. minutě se domácí dočkali alespoň čestného úspěchu, když se tečovanou střelou prosadil Zeman - 1:6. To bylo však od domácích z gólového hlediska vše. Hosté ještě přidali do konce zápasu další tři branky. Nejprve v 78. minutě upravil skóre na 1:7 svou čtvrtou brankou v zápase Chytrý a poté v 81. a v 85. minutě uzavřel střelecké hody hostů Grobár, který tedy nejdříve zkompletoval hattrick a poté přidal i svou čtvrtou branku v tomto zápase.

Hosté vyhráli naprosto zaslouženě, jelikož domácí pro ně tentokrát nebyli ani zdaleka vyrovnaným soupeřem. Borovanští předvedli hromadu individuálních chyb, což se na konečném výsledku znatelně podepsalo. V dalším zápase se Borovany představí proti Králově Lhotě. Utkání se odehraje v sobotu 7. 10. 2017 od 16:00.