PROTIVÍN "B" BOROVANY 3:4 (0:2)
Branky Borovan: Teringl Marek 3, Lettl Tomáš
Sestava Borovan: Kunt - Skočil, Lettl, Vrba, Červenský - Fara Jiří (44. Barták), Klika, Pícha T., Doskočil - Teringl (85. Šerhant), Buriánek
Trenér Ivan Teringl:

Vedoucí tým tabulky, dosud neporažený Protivín, byl značně zaskočen hrou hostí, kteří jsou naopak v tabulce poslední a po prvních 45. minutách prohrával 2:0, když si nevytvořil žádnou vážnější šanci a hra byla zcela v režii hostů z Borovan a na jejich kontě přibývaly nejen neproměněné šance, ale i krásné branky. Ve 35. min. po chybné rozehrávce domácích poslal Pícha do brejku Teringla a ten dal s přehledem na 1:0 pro hosty. Ve 45. min. Buriánek zopakoval brejkový pas a opět Teringl zvýšil na 2:0 pro hosty. Do druhého poločasu, asi po umytí hlav, nastoupili domácí s větší vervou a zatlačili mužstvo hostí před jejich bránu, ale i přes stálý tlak domácích byli hosté nebezpeční a na branku Mikulenky v 63. min. odpověděli v 71. min. třetí brankou Teringla po nahrávce opět od Buriánka. Zvyšující tlak domácích vyústil v 76. min. v druhou branku domácích a v 84. min. bylo srovnáno na 3:3. Ale hosté opět ukázali, jako v minulém kole, že jsou mužstvem, které hraje do poslední minuty a tak Lettl strhl zasloužené vítězství na stranu hostí, když právě v poslední minutě po rohu dal na 4:3 pro Borovany. Smutnou tečkou po utkání byl odchod domácích, kteří asi neunesli porážku a odešli bez pozdravu ze hřiště. Přesně řídil utkání rozhodčí Mráz.