5. kolo

15.09.2017 08:30

Report ze zápasu Záhoří vs. Borovany:

ZÁHOŘÍ BOROVANY 3:1 (0:0)

Branky: 69. Rutrle Martin, 73. Opava Radek, 76. Rutrle Martin - 57. Kvěch Martin (vl.)

Sestava Borovan: Teringl Marek (K) - Červenský Jiří, Doskočil Miroslav, Barták Jan, Mára Petr - Pícha Tomáš, Mrzena Lukáš, Kovařík Jiří, Uhlíř Martin - Blažek Martin, Zeman Petr
Střídající hráč: Černohorský Jakub
Rozhodčí: Záhorský Pavel, Čarek Martin, Řezáč Jakub

V dalším zápase čekal Borovany souboj s týmem Záhoří. V tomto utkání se sice borovanští dostali do vedení, ale Záhoří se podařilo tento zápas otočit a získat tak 3 body za výhru 3:1.

První poločas mnoho šancí nenabídl, přesto měli hosté šanci skórovat. Po rozehrávce přímého kopu nacentroval do vápna Mára, k míči se protlačil Blažek, ale bohužel pro hosty nezamířil svou střelu mezi tři tyče. Domácí měli několik nebezpečných střel se kterými si však hostující Teringl poradil. Poločasový stav tak byl bezbrankový.

Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí sice měli optickou převahu, ale nedokázali ji využít ke vstřelení branky. Skóre zápasu tak otevřel vlastní brankou v 57. minutě domácí Kvěch. Hosté kopali roh a Kvěch při souboji s Bartákem nasměroval míč do vlastní brány - 0:1. Domácí se dočkali vyrovnání v 69. minutě. Branka padla opět po rohovém kopu, kdy si centrovaný míč našel ve vápně Rutrle a hlavou překonal Teringla - 1:1. V 73. minutě si dobře zaběhl za obranu domácí Opava a poté chytrým obloučkem překonal Teringla - 2:1. V 76. minutě se domácí opět prosadili po rohovém kopu, kdy se přesnou hlavou prezentoval opět Rutrle - 3:1. Tato sedmiminutová pasáž v podstatě rozhodla o celém zápase, protože hosté už neměli sílu toto utkání výsledkově korigovat a proto si odvezli ze Záhoří prohru 3:1.

V dalším zápase čeká Borovany derby s Bernarticemi "B" před vlastními fanoušky. Utkání se odehraje v neděli 17. 9. 2017 od 15:00. Přijďte naše hráče podpořit!