4. kolo

05.09.2017 13:28

Report ze zápasu Borovany vs. Hradiště:

BOROVANY HRADIŠTĚ 3:7 (1:4)

Branky: 40. Blažek Martin, 47. Pícha Tomáš, 50. Barták Jan - 17. Zabloudil Luboš, 25. Zabloudil Luboš, 35. Matějka Ondřej, 38. Rája Lukáš, 63. Kunt Miroslav, 73. Matějka Ondřej, 80. Zabloudil Luboš

Sestava Borovan: Stejskal Patrik - Červenský Jiří, Teringl Marek, Doskočil Miroslav, Vítek Tomáš - Pícha Tomáš, Mára Petr, Mrzena Lukáš, Kovařík Jiří - Blažek Martin, Barták Jan
Střídající hráči: Uhlíř Martin
Rozhodčí: Šika Miroslav, Štemberk Daniel, Tanáč Vladislav

Borovany si ani v dalším domácím utkání nepřipsaly první body do tabulky, když podlehly vysoko Hradišti. Hosté si postupně vypracovali čtyřbrankový náskok, který se domácím podařilo na začátku druhého poločasu snížit na jednobrankový, přesto nakonec hosté dokráčeli k pohodlné výhře 7:3.

Hosté byli od začátku zápasu pohyblivějším a důraznějším týmem, lépe se jim i dařila kombinace a tak nebylo divu, že začali postupně střílet branky. V 17. minutě se dostal za obranu aktivní Zabloudil a se zakončením neměl problém - 0:1. Druhý gól přidal stejný hráč ve 25. minutě - 0:2. O deset minut později se hosté dokázali prosadit z rohového kopu. Úspěšným zakončovatelem se stal Matějka - 0:3. Další ránu domácím zasadil ve 38. minutě Rája - 0:4. Domácí se však probudili ve 40. minutě. Mára vhodil dlouhý aut do pokutového území, kde míč propadl k noze Blažka a ten se střelou k pravé tyči nemýlil - 1:4.

Do druhé půle nastoupili domácí zdravě nabuzení a ihned to přineslo ovoce. Ve 47. minutě měli domácí k dispozici přímý kop nedaleko velkého vápna. Ten si vzal na starost Pícha, obstřelil zeď a svou střelu zakroutil přesně ke vzdálenější tyči - 2:4. V 50. minutě se domácím podařilo snížit na rozdíl jediného gólu, když po pravé straně unikl Blažek a předložil míč na malé vápno Bartákovi, který prostřelil v této chvíli bezmocného brankáře hostí - 3:4. Chvíli to vypadalo, že by tohle rychlé snížení mohlo hosty nahlodat, ale nestalo se. V 63. minutě se totiž pěknou střelou z přímého kopu trefil přímo do levé šibenice Kunt - 3:5. V 73. minutě přidal další branku Matějka po vykombinování domácí obrany - 3:6. Střelecký účet zápasu pak uzavřel v 80. minutě Zabloudil, který tak dovršil hattrick - 3:7.

Domácí tedy dostali před vlastním publikem pěkný výprask a v dalším zápase je bude hostit tým Záhoří. Zápas se odehraje v neděli 10. 9. 2017 od 16:00.