souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/905789f8-3362-46bc-8c66-d977cdc4246f

KOSTELEC BOROVANY 4:0 (3:0)

Branky: 15. Palus Milan, 28. Pletka Tomáš, 39. Palus Milan, 87. Panec Michael

Sestava Borovan: Stejskal Patrik - Uhlíř Martin, Krejčí David, Černohorský Jakub, Kovařík Jiří - Mára Petr, Barták Jan, Vítek Tomáš, Zeman Petr - Kudrna Jakub
Rozhodčí: Štěrba Zdeněk, Koukol Pavel

Borovany k tomuto utkání přicestovaly pouze v deseti hráčích a proto na lepší úspěch, než prohru 4:0, ani myslet nemohly. První poločas vyzněl pro domácí, když se 3x dokázali prosadit. Ve druhém poločase hosté trochu zamíchali se sestavou a přišlo herní zlepšení, ale přeci jen tři minuty před koncem vstřelili domácí čtvrtý gól.

Domácí byli hned od začátku zápasu aktivnějším týmem. Dlouhými nakopávanými balony a náběhy útočníků zaměstnávali hostující obranu. Ta odolávala pouze do 15. minuty, kdy dorážel do poloodkryté branky Palus po přechozím nastřelení tyče hostující brány - 1:0. Domácí přidali druhou branku ve 28. minutě, když se dokázal prosadit Pletka - 2:0. Třetí zásah domácím zařídil ve 39. minutě Palus. Po přihrávce před prázdnou bránu pro něho již nebyl problém dopravit míč do sítě - 3:0. Hosté se k většímu ohrožení domácí branky prakticky nedostali. Náznaky dobrých akcí jim domácí vždy překazili hned v zárodku a proto se šlo do kabin za stavu 3:0 pro Kostelec.

Ve druhém poločase zkusili hosté zamíchat sestavou a přineslo to menší efekt, ale bohužel pro hosty ne gólový. Největší šanci hostů měl ve druhém poločase Kudrna, který se z poloviny hřiště snažil překvapit domácího brankáře a málem se mu to povedlo. Míč směřující pod břevno domácí brankář s obtížemi odvrátil na rohový kop. Domácí měli ve druhém poločase mnoho brankových příležitostí, ale čtvrtou branku se jim podařilo vstřelit až v závěru střetnutí. V 87. minutě skóroval Panec a uzavřel tak gólový účet tohoto zápasu.

Borovany v dalším zápase přivítají na svém hřišti rezervu Protivína a bude se jednat o poslední domácí zápas této sezóny po kterém bude následovat dokopná. Zápas se odehraje v sobotu 10. 6. 2017 od 15:00. Přijďte naše hráče podpořit v boji o další mistrovské body.