22. kolo

20.05.2018 20:08

Report ze zápasu Borovany vs. Králova Lhota:

BOROVANY KRÁLOVA LHOTA 2:4 (0:2)

Branky: 49. Teringl Marek, 80. Vlk Ondřej - 23. Kubát Jakub, 38. Kubát Jakub, 56. Končický Ivan, 85. Maštalíř Vojtěch

Sestava Borovan: Haškovec Michal - Teringl Marek (K), Mára Petr, Kovařík Jiří, Bában František - Barták Jan, Burda Jan, Lapáček Michal, Charypar Vladimír - Vlk Ondřej, Zeman Petr
Střídající hráči: Pekárek Tomáš, Uhlíř Martin, Stejskal Patrik, Červenský Jiří, Černohorský Jakub
Rozhodčí: Kaštánek Libor

V dalším zápase čekal Borovany tým z Královy Lhoty. Hosté si během prvního poločasu vytvořili dvoubrankový náskok, který se jim nakonec podařilo udržet a zvítězili 4:2.

V prvním poločase začali domácí dobře, ale svou největší šanci nedokázali využít. Vlk se hnal z levé strany do velkého vápna a přihrával na druhou stranu na Charypara, ale ten bohužel o kousek na míč nedosáhl, jinak by zakončoval do prázdné brány. Hosté se ujali vedení ve 23. minutě, kdy se dokázal prosadit Kubát - 0:1. Ten samý hráč navýšil vedení hostů ve 38. minutě střelou na zadní tyč - 0:2. Domácí měli možnost zahrávat dva trestné kopy z nebezpečné vzdálenosti, ale ani Vlk ani Mára se svými pokusy neuspěli.

Ve druhém poločase se domácím podařilo ve 49. minutě snížit, když se z dorážky dokázal prosadit kapitán Teringl - 1:2. Hosté ovšem odpověděli v 56. minutě třetí brankou, když se k zakončení dokázal prodrat Končický a střelou na přední tyč nedal domácímu brankáři šanci - 1:3. Domácím se v 80. minutě podařilo opět snížit na rozdíl jediné branky, když se prosadil z dorážky Vlk - 2:3. Konečnou podobu výsledku však dal v 85. minutě hostující Maštalíř, který se dostal do brejkové situace a podařilo se mu úspěšně zakončit - 2:4.

Domácí tedy dál zůstávají na jaře s pouhým jediným získaným bodem za remízu a následnou prohru v penaltovém rozstřelu s Albrechticemi na předposledním místě tabulky. V dalším zápase budou Borovany hrát v Kostelci. Zápas se odehraje v sobotu 26. 5. 2018 od 17:00. Přijďte naše hráče podpořit v boji o další mistrovské body.