ČIMELICE "B" BOROVANY 1:2 (0:1)
Sestava Borovan: Kunt - Skočil, Blažek, Klika, Pečenka - Mára, Fara Jan, Doskočil, Palus - Teringl, Tupý
Rozhodčí: Haviar
Hodnocení zápasu:
Anglický týden zakončili Borovany v Čimelicích a po zásluze si odvezli tři body po dvou hlavičkách Teringla v 16. a 53. min., na které mu přesně nahrál Tupý. Domácí snížili v 90. min. z penalty. Stejně dobře, jako ve středečním utkání, zachytal stále se zlepšující Kunt.

DOHRÁVKY:

SKÁLY CHYŠKY 1:3 (1:1)

ČIMELICE "B" ČÍŽOVÁ "B" 3:0 kontumačně

KOVÁŘOV HRADIŠTĚ "B" 2:2 (0:1)

MILENOVICE BOROVANY 2:3 (1:2)
Sestava Borovan: Kunt - Skočil, Blažek, Klika, Pečenka - Mára, Fara Jiří, Pícha T. (85. Pekárek), Šerhant - Teringl, Vlk
Rozhodčí: Peklo
Středeční dohrávka odloženého utkání přinesla zápas dvou rozdílných poločasů, i když v tom prvním šli domácí již v 5. min. z pokutového kopu do vedení 1:0, tak naopak hosté od této minuty ovládli hru a v 19. min Skočilem srovnali z penalty na 1:1 a  ve 29. min. dal nádherně Pícha na 2:1 pro hosty. Do druhého poločasu nastoupila mužstva jako vyměněná a Borovany zoufale bránili vedení, ale domácím se podařilo v 75. min. srovnat na 2:2. Na straně hostů stálo štěstí a výborně chytající Kunt a tak otřepané nedáš dostaneš se naplnilo v 85. min., kdy Pečenka přesným pasem našel volného Teringla a ten upravil na konečných 3:2 pro hostující Borovany.