souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/905789f8-3362-46bc-8c66-d977cdc4246f

Report ze zápasu Borovany vs. Milenovice:

Branky: 12. Zeman Petr - 23. Novotný Ladislav (PK), 87. Anděl Simon
Základní sestava Borovan: Stejskal Patrik - Něnička Patrik, Barták Jan (K), Doskočil Miroslav, Červenský Jiří - Fara Jiří, Vítek Tomáš, Pícha Tomáš, Mára Petr - Zeman Petr, Vlk Ondřej
Střídající hráči: Uhlíř Martin, Pekárek Tomáš, Kovařík Jiří
Rozhodčí: Kaštánek Libor - Matura Jan

V dalším zápase přívítaly Borovany na svém hřišti Milenovice. Po úvodním náporu se sice domácí dostali do vedení, ale o 10 minut později hosté vyrovnali z pokutového kopu. Ve druhém poločase se borovanští snažili zvrátit skóre zápasu na svojí stranu, ale tři minuty před koncem inkasovali a proto si hosté odvezli všechny body.

Domácí tentokrát začali zápas celkem slušně a hned se tlačili za úvodním gólem zápasu. Ten přišel ve 12. minutě, když z levé strany poslal Vlk střílený centr na Zemana a ten z první prostřelil hostujícího brankáře - 1:0. Ve 23. minutě však bylo vyrovnáno. Domácí brankář Stejskal fauloval ve vápně a z nařízeného pokutového kopu hosté srovnali zásluhou Novotného - 1:1. Zbývající část prvního poločasu se odehrávala zejména ve středu hřiště. Za zmínku ještě stojí nebezpečná střela Píchy z trestného kopu, kterou s námahou vyrážel hostující brankář nohou na brankové čáře.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s cílem co nejdříve převrátit skóre zápasu na svojí stranu. Sice v určitých fázích měli územní převahu a několik rohových a trestných kopů, ale branku se jim bohužel vstřelit nepodařilo. Naproti tomu hosté hrozili z brejkových situací. Po jedné z nich trefili břevno. Trest pro domácí přišel tři minuty před koncem, když došlo ke ztrátě míče ve středu pole. Bohužel se sešly dohromady tři individuální chyby za sebou, což zapříčinilo inkasování rozhodující branky, kterou vstřelil Anděl - 1:2.

Hosté tak připisují do tabulky tři body, když jim domácí výhru doslova darovali vlastními chybami. Nezbývá nic jiného, než na toto utkání zapomenout a soustředit se na další zápas, který borovanští sehrají v sobotu 8. 4. 2017 od 16:30 v Krči.