ZÁPASY, TABULKA A NÁSLEDUJÍCÍ KOLO:

souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/811

Report ze zápasu Borovany vs. Albrechtice:

BOROVANY ALBRECHTICE 4:1 (2:0)
Branky: 37. Teringl Marek, 40. Vlk Ondřej, 67. Vlk Ondřej, 76. Blažek Martin - 60. Vyskočil Miroslav
Sestava Borovan: Albrecht Jan - Šerhant Zdeněk, Teringl Marek (K), Černohorský Jakub, Mára Petr - Fara Jiří, Pícha Tomáš, Doskočil Miroslav, Barták Jan (Stejskal Patrik) - Blažek Martin (Pekárek Tomáš), Vlk Ondřej
Rozhodčí: Šika Miroslav - Smrček Martin, Tanáč Vladislav

Nedělní odpoledne připravilo pro fotbalové klání ideální podmínky. Borovany naštěstí hodily předchozí prohru z Protivína za hlavu a v tomto utkání zaslouženě získaly 3 body. Hodně byl vidět zejména borovanský útočník Ondřej Vlk, který vstřelil dvě branky a pro obranu Albrechtic byl hodně nebezpečný. Celý tým Borovan ovšem odehrál dobré utkání. Začátek zápasu byl opatrný a nenabídl mnoho příležitostí k otevření skóre. První změnu stavu zařídil ve 37. minutě domácí kapitán Marek Teringl, když si dobře naběhl na Tomášem Píchou kopnutý roh a svou hlavičku umístil mimo dosah hostujícího brankáře. Borovanští byli i nadále střelecky při chuti a ve 40. minutě zvýšil Ondřej Vlk na 2:0, když převzal míč od Martina Blažka, udělal kličku brankáři a i když se s míčem dostal již do ostrého úhlu pro střelu, tak se i přesto dokázal gólově prosadit. Ve druhém poločase se hostům podařilo z ojedinělé akce snížit stav utkání na 1:2. V 60. minutě se prosadil Miroslav Vyskočil, když nadvakrát dokázal prostřelit Jana Albrechta. Domácí na tuto branku odpověděli nejlepším možným způsobem. V 67. minutě si totiž Ondřej Vlk hezky zaběhl za hostující obranu a střelou podél brankáře k pravé tyči rozvlnil potřetí síť v albrechtické brance. Poslední změnu stavu zařídil v 76. minutě netradičně hlavou Martin Blažek, když pěkně přehodil hostujícího brankáře. Další šance domácích již zůstaly nevyužity. Kupříkladu pěknou střelu Ondřeje Vlka z trestného kopu s námahou albrechtický brankář vyrazil. Ondřej Vlk se neprosadil ani hlavou, když zamířil pouze do míst, kde stál připravený hostující brankář. V dalším zápase čeká borovanský tým soupeř ze Semic. Těm mají borovanští co oplácet. Na podzim totiž Semice vyhrály v Borovanech 3:1. Přijeďte naše hráče podpořit, aby v Semicích uhráli co nejlepší výsledek.