ZÁPASY, TABULKA A NÁSLEDUJÍCÍ KOLO:

souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/905789f8-3362-46bc-8c66-d977cdc4246f

Report ze zápasu Borovany vs. Králova Lhota:

BOROVANY KRÁLOVA LHOTA 6:7 (4:2)
Branky: 8. Pícha Tomáš (pen.), 20. Pícha Tomáš, 23. Pícha Tomáš, 38. Zeman Petr, 80. Vlk Ondřej, 81. Mára Petr - 4. Markvart Lukáš, 33. Tvrzský Ladislav, 49. Markvart Lukáš, 62. Markvart Lukáš, 78. Mašek Jan, 86. Mašek Jan, 90. Markvart Lukáš
Základní sestava Borovan: Vanýsek Vladislav - Bában František, Teringl Marek (K), Krejčí David, Vítek Tomáš - Mára Petr, Barták Jan, Pícha Tomáš, Kudrna Jakub - Zeman Petr, Vlk Ondřej
Střídající hráči: Kukrál Zdeněk, Pekárek Tomáš, Uhlíř Martin, Červenský Jiří, Doskočil Miroslav
Rozhodčí: Štěrba Zdeněk - Matura Jan, Kalina Josef

V tomto kole odehrály Borovany neuvěřitelný zápas, ve kterém nakonec padlo 13 branek. I přesto, že domácí po poločase vedli 4:2, tak ve druhém poločase dokázali tento náskok promrhat a nakonec prohráli gólem v poslední minutě 6:7.

Skóre zápasu otevřel již ve 4. minutě hostující Markvart, který umístil svou střelu přesně k levé tyči - 0:1. Domácí se snažili o rychlé vyrovnání a to se jim v 8. minutě podařilo. Po faulu na Bartáka v pokutovém území se pískala penalta, ke které se postavil Pícha a bezpečně ji proměnil - 1:1. Další branku domácích vstřelil ve 20. minutě opět Pícha, když zamířil přesně z trestného kopu - 2:1. Ve 23.minutě již Pícha slavil čistý hattrick. Mára vrátil před bránu odražený míč a Pícha ho hlavou uklidil do sítě - 3:1. Ve 33. minutě přišlo z kopaček hostů snížení stavu. Ti se po autovém vhazování dostali do vápna a i trochu se štěstím se jim podařilo vsítit branku, když Vanýskovi vypadl míč z náruče - 3:2. Ve 38. minutě vrátil domácím dvougólové vedení Zeman, který se z pravé strany dostal do vápna a střelou na zadní tyč rozvlnil síť v hostující brance počvrté - 4:2. Tímto stavem skončil první poločas.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté, kteří ve 49. minutě snížili stav zásluhou Markvarta. Ten si totiž vzal na starost přímý kop a zhruba ze 30 metrů překvapil tvrdou střelou domácího Vanýska - 4:3. V 62. minutě již bylo vyrovnáno a postaral se o to opět Markvart, který prošel středem hřiště přes dva hráče a poté zamířil svou střelou přesně k levé tyči - 4:4. V 78. minutě se hosté radovali popáté v tomto zápase, protože se dokázal prosadit Mašek - 4:5. Domácím se poté ještě podařilo zabrat. V 80. minutě se po trestném kopu z pravé strany dokázal prosadit Vlk a vyrovnal na 5:5. O minutu později jásali domácí fanoušci pošesté, když se ve vápně dostal k odraženému míči Mára a napálil ho přesně k levé tyči - 6:5. Bohužel borovanští nedokázali udržet ani toto vedení a v 86. minutě přišlo vyrovnání z kopačky Maška, který si naběhl za domácí obranu a z voleje umístil míč k levé tyči - 6:6. Když už se zdálo, že toto utkání dospěje do pokutových kopů, tak o osudu utkání rozhodl Markvart, který napálil odražený míč po předchozím autovém vhazování nechytatelně k pravé tyči - 6:7. Na toto už domácí nemohli odpovědět.

Borovany tedy sice v tomto zápase vstřelily 6 branek, ale přesto to nestačilo ani na zisk jednoho bodu. Domácím nezbyde nic jiného, než se z tohoto zápasu poučit a příště si počínat lépe. Tuto sobotu 12. 11. 2016 od 13:30 čeká borovanské hráče poslední zápas podzimní části sezóny. Na domácím hřišti přivítají mužstvo Oslova. Přijďte naše hráče podpořit v boji o další mistrovské body.