Branky: Teringl 3, Pícha T. – Jakub Křišťál
Sestava Borovan: Smolík - Skočil, Doskočil, Pečenka, Červenský - Mára (50. Pícha T.), Prantl, Klika, Fara (70. Barták) - Teringl, Vlk
ŽK: Pečenka - 3
Rozhodčí: Haviar
Hodnocení zápasu:
Teprve druhé vítězství Borovan a odpoutání se z posledního místa v tabulce a také první prohra Protivína na hostujících hřištích. To jsou základní statistické údaje hezkého utkání s pěti góly. Domácím se rozjíždí spolupráce útočníků. Ondra Vlk se vrátil po třech letech, kdy vůbec fotbal nehrál, a spolu s Teringlem byli u všech gólů. V 19. min. po Skočilově centru hlavičkoval Vlk do tyče a Teringl z odraženého míče dal na 1:0. Do konce poločasu domácí nevyužili další šance, nejprve Vlkova dělovka z 18metrů se otřela o horní roh brány hostů a poté Klika ideálně uvolnil Teringla, ale jeho zakončení šlo mimo. V 57. min. předvedl Pícha, který nastoupil do druhého poločasu aby pozdvihl ofenzivní hru domácích, brilantní akci, kdy po narážečce s Farou předložil Teringlovi před prázdnou branku a ten zvýšil na 2:0. V 67. min. hosté snížili na 2:1, ale o pět minut později po Vlkově nahrávce zvýšil na 3:1 výborný Pícha. Hostující akce končily na domácí obraně a to, co prošlo, likvidoval bezchybný Smolík. Teringlova krásná branka hlavou na 4:1 v závěru utkání byla tečkou za pohledným utkáním.