marastinho | 05.09.2012

To jsem zvědav, kolik lidí se dostaví...z Čížové by to chtělo přivézt všechny body!

Turnaj Borovany u ČB

Vedoucí | 06.08.2012

No tý volé!! Takový mozky jsme na střední záloze ještě neměli jako na turnaji v Borovanech. Pětihovno a Karel, prostě mazec, ale placka je doma :-) Salám, diplom a pivko co jsme vyhráli přivezu v pátek na trénink

Re: Turnaj Borovany u ČB

Messi | 08.08.2012

Sestavička jako víno :-D

Turnaj Borovany

Vedoucí | 30.07.2012

V sobotu je fotbalový turnaj v Borovanech u ČB. Pokud se nám vyplatí jet busem je potřeba minumálně 25 lidí. Pak vyjde bus 200 kč na hlavu. Zkusme se dát konečně nějak dohromady ať se sejde kvalitní tým a nejsme někde pro vostudu. Posílejte účast mě nebo Ivanovi nebo Karlovi.

Díky

Trénink+schůze

marastinho | 12.07.2012

Pánové, příští pátek bude první trénink a pak schůze, tak se koukejte dostavit. Kopáči i nekopáči :-)

Re: Trénink+schůze

Příští pátek znamená 20.7. od 18 hod, kdyby náhodou někdo nevěděl.

Brigáda

hujer | 09.06.2012

14.6.2012.čtvrtek.v 17.00 hod Brigáda na hřišti(hrábě nebo křovinák sebou)učast nutná

Re: Brigáda

marastinho | 11.06.2012

Já určitě nebudu, ve čtvrtek mám víceboj v Milevsku.

píchyč | 21.05.2012

Takhle ubrečenej tým jsem už dlouho neviděl :-)

Re: Referát :D

šerhy | 22.05.2012

:-DDDDDD

lukas | 23.05.2012

Já jsem Vás viděl v Chyškách a tam ste brečeli taky statečně:-)

Re: Re: Referát :D

šerhy | 23.05.2012

brečeli, ale z toho, že nedokážem proměnit miliardu šancí...

...promiň, ale jak mohl Oslov vyhrát, když prakticka ani jednou netrefil branku a to ani když 5 min před koncem, byl jeho hráč sám na malém vápně a střílel vedle branky, to pak můžeš na rozhodčí nadávat pořad, oni za Vás branku netrefí...

marastinho | 23.05.2012

No asi tak, brečí jako želvy. Ale asi zapomněli na to, že v tom zápase měli jen 2 šance a v obou případech netrefili branku. Takhle je to vždy, když jde někdo namyšleně do zápasu, který poté jasně prohraje. Co naplat i takoví jsou lidé...

Hrdina č.4

Petr Lexa -lexič trenér AFK Smetanova Lhota | 16.04.2012

Zdravím,
chtěl bych tímto poslat vzkaz Vašemu hráči č.4.To co jsi udělal,se Ti opravdu povedlo.Jen pro tvojí informaci,ten kluk se půl roku vracel na hřiště po zranění kolena,svým zákrokem si ho po jeho 15 odehraných minutách poslal v poslední minutě za stavu 0:4 opět na 6 týdnů mimo fotbal.Doufám, že si na sebe patřičně hrdý!!
Ať se Ti daří a vyhýbají se Ti zranění.!!
Kdyby ses náhodou chtěl alespoň omluvit naše stránky znáš.
Petr Lexa AFK.

Re: Hrdina č.4

Tomáš Pícha | 17.04.2012

Jen tak pro zajímavost, hráč Stanislav Vlk mi přivodil v zápase na Vašem hřišti asi před dvěma lety těžkej výron kotníku a to 10min před koncem, kdy jste vedli 4:1. Toto zranění se mi pak ještě třikrát opakovalo. A co bylo slyšet z Vaší lavičky, dobře nu tak, to mu patří. Tak tady nepiš takový báchorky a zameťte si před vlasním prahem!

Re: Re: Hrdina č.4

Holas | 17.04.2012

Krásně si pamatuješ co se ti stalo ve Smetance. Jméno hráče, minuty, výsledek a ještě co na Tebe křičeli z lavičky. Jen tak pro zajímavost, minulý rok jste u nás vyhráli 1:0, ten další jsme hráli 1B a sezona 08/09 jsme vyhráli 7:2. Tak možná 07/08, ale při tvý výborný paměti? Tak jsme u těch báchorek co?

Re: Re: Re: Hrdina č.4

Zeptej se tvýho spoluhráče Stanislava Vlka, moc dobře to ví. Za ten zákrok dostal taky jenom žlutou kartu a já s tím kotníkem mám do dnes problémy. Takže se tady nemáme o čem bavit, až budete hrát Vy férově, tak poukazujte na jiný týmy.

Záznamy: 41 - 60 ze 244