V pátek a v sobotu se tým sešel k tréninku pod taktovkou nového trenéra pBuriánka
utkáním na domácím hřišti s týmem Bechyně.

protiútoků si vytvořili domácíV dobrých pozicích se nacházali oba útočníci
Kukrál a BlažekDo kabin se tak odcházelo za stavu 2:0 pro domácíkdy se
dvakrát trefil Zdeněk KukrálDomácí několikrát podržel golman Stejskal.
- Ve druhém poločase se obraz hry změnil a ze hry více těžili hostékteří
zaslouženě po golech Mázora a Sedláka vyrovnaliBorovany se zřídka dostávali
před bránu a nevytvářeli si šance ani tlakV 75 min se ale po hezké kombinaci
dostal ke střele zpoza vápna domácí Buriánek a zakončil do šibenice na vzdálenou
tyčStrhl tak vedení opět pro domácíkteří dotáhli výhru do konce.

Borovany- Bechyně 3:2
Goly: KukrálKukrálBuriánek--- MázorSedlák
Sestava: Stejskal- Barták, Teringl, Kovařík, Uhlíř- Sedlák, Buriánek, Zeman, Pekárek-  Kukrál, Blažek ( Novák)

19.8čeká Borovany první mistrovský zápas na hřišti Hradiště "B"Výkop v 17 hod.

...

Borovany budou slavit 55. výročí založení fotbalu!

28.06.2018 13:49

V sobotu 30. 6. 2018 bude v Borovanech na hřišti velký den. Je to totiž již 55 let, co se zde založilo fotbalové mužstvo. Začátek akce je stanoven na 14:00. Další info přímo v pozvánce níže.

Přátelské utkání Sepekov vs. Borovany

13.03.2018 10:13

Posily z Táborska mírnily prohru Borovan:

Sepekov - Borovany 6:4 (2:1)

branky Borovan: Vlk 3, Mára

Sestava Borovan: Alexa - Vítek, Teringl, Doskočil, Palus - Fara, Kovařík, Mára, Charypar - Zeman, Vlk

V neděli 18. 3. 2018 od 9:00 odehrály Borovany přátelské utkání s týmem Sepekova. Hrálo se na umělé trávě v Milevsku, která byla znamenitě připravena. Borovanští se na zápas sešli pouze v deseti hráčích, jelikož se na poslední chvíli omluvili 3 hráči, se kterými se ještě v sobotu počítalo. Borovany tedy doplnil jeden hráč Sepekova, kterým byl Palus. Sepekov byl v celém utkání více na míči, ale Borovany hrozily z rychlých protiútoků. První branku vstřelil Sepekov po zaváhání Máry při rozehrávce. Borovany stačily ještě v prvním poločase zásluhou Vlka vyrovnat, když se po špatné rozehrávce sepekovského brankáře dostal Vlk ke střele a procedil míč housličkami do brány. Sepekov však po chvilce znovu udeřil a poločasový stav tak byl 2:1 pro Sepekov. Ve druhém poločase se z trestného kopu prosadil opět borovanský Vlk, když jeho střelu tečovala zeď mimo dosah brankáře. Sepekov poté opět vedl po špatné domluvě Doskočila s Alexou. Sepekovský útočník zakončoval v podstatě do prázdné branky. Borovany však vyrovnaly i potřetí a opět to bylo zásluhou Vlka, který střelou na zadní tyč rozvlnil síť. Sepekov však opět zapnul. V krátkém sledu vstřelili sepekovští dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Jiskřičku naděje ještě vykřesal pro Borovany gólovou dorážkou Mára po předchozí tyčce z trestného kopu. Sepekovští však pečetili své vítězství z trestného kopu.

Přípravné utkání

12.02.2018 18:33

V přátelském utkání s týmem z Chrášťan se utkali borovanští fotbalisté na umělé trávě v Milevsku. Zápas nakonec skončil výhrou Chrášťan v poměru 5:4. Za Borovany se střelecky prosadili Vlk (3 branky) a Buriánek.

Sportovní ples a dětský karneval

08.01.2018 17:44

Fotbalový oddíl TJ Borovany zve všechny příznivce na sportovní ples, který se uskuteční dne 3. 2. 2018 od 20:00 v kulturním domě v Borovanech. K tanci a poslechu vám celý večer bude hrát skupina RM BAND. Zároveň se také můžete těšit na bohatou tombolu.

Již od 13:30 se v kulturním domě uskuteční dětský karneval. Přijďte se pobavit se svými dětmi.

Těšíme se na vás.

Nočník Cup 2018

05.01.2018 13:27

Letošní ročník Nočník Cupu se uskuteční 27. 1. 2018 od 9:00 opět v Bechyni na umělce. Kdo si bude chtít zahrát, tak kontaktujte, prosím, Honzu Bartáka nejlépe asi přes Facebook.

Výroční schůze

03.01.2018 20:45

V pátek 5. 1. 2018 od 19:00 se bude v Borovanech v hospodě U Rybníka konat výroční schůze. Všichni jste srdečně zváni.

Silvestrovský fotbálek

27.11.2017 12:33

Přátelské utkání Borovany - Starý Poddvorov

22.06.2017 12:38

V sobotu 24. 6. 2017 se uskuteční v rámci návštěvy "moraváků" přátelský zápas s týmem ze Starého Poddvorova, se kterým drží obec Borovany dlouholetou družbu. Přesný začátek utkání zatím není určen, ale předpokládá se mezi 15:00 - 16:00. Proto se, prosím, dostavte v dostatečném počtu, ať se alespoň trochu hýbneme a ať si uděláme žízeň a dobrou náladu :-)

Poslední přátelské utkání se pro nepřízeň počasí nekonalo

20.03.2017 08:33

V neděli 19. 3. 2017 čekal Borovany poslední přátelský zápas před začátkem jarní části soutěže. Pro nepřízeň počasí však musel být tento zápas zrušen. Již příští neděli tj. 26. 3. 2017 od 14:00 čeká borovanské fotbalisty první mistrovské utkání v Oslově.

Čtvrté přátelské utkání a zároveň generálka

13.03.2017 09:36

V dalším přátelském zápase, který bude zároveň i generálkou na jarní část sezóny, poměříme síly s týmem Sokol Stádlec, který se po podzimní části sezóny nachází na sedmém místě tabulky III. třídy v táborském okrese. Zápas se bude hrát v neděli 19. 3. 2017 od 14:00 na hřišti v Borovanech. Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec

Třetí přátelské utkání jsme těsně prohráli s Malšicemi

13.03.2017 09:31

Hodnocení zápasu od trenéra:

TJ Malšice - TJ Borovany 2:1 (1:0)

Branka : Krejčí (pokutový kop)

Sestava : Vanýsek - Bában, Krejčí, Teringl, Švadlenka - Lomský, T. Vítek, Doskočil, Kovařík - Kudrna, Pícha

Na zápas dorazilo pouze 11 hráčů včetně Baryho, který pro bolavá záda nehrál. Malšice nám zapůjčily mladého Ondru Švadlenku (r. 1998) a ten se postavil na krajního beka. Zápas moc rozebírat nebudu, nebyli jsme kompletní a výsledek není zdrcující. Herně nás soupeř přehrával a to hlavně ve druhé půli, kdy jsme již moc nemohli. Přesto jsme paradoxně měli ve druhém poločase několik šancí, pokutový kop proměnil Krejčí a vyrovnával, v zápětí soupeř rychle rozehrál přímý kop a šel znovu do vedení. Vyrovnat mohl Kudrna, ale brankář domácích byl proti. Výsledek je spravedlivý, soupeř byl lepší, vytvořil si více šancí a přestože tým bojoval, tentokrát na Malšice neměl.

Třetí přátelské utkání

07.03.2017 06:52

V dalším přátelském zápase poměříme síly s týmem TJ Malšice, který se po podzimní části sezóny nachází na sedmém místě tabulky I.B třídy sk. D. Zápas se bude hrát v sobotu 11.3. 2017 od 11:00 na hřišti v Malšicích. Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec

Druhé přátelské utkání jsme nakonec také vítězně zvládli

07.03.2017 06:44

TJ Borovany - Sokol Chrášťany 4:2 (1:1)

Branky: Červenský, Honza Fara, Teringl, Zeman

Sestava 1. poločas: Vanýsek - Červenský, Krejčí, Teringl, Šerhant - Doskočil, T. Vítek, Mára, Jirka Fara - Barták, Pícha

Sestava 2. poločas: Vanýsek - Honza Fara, Krejčí, Teringl, Uhlíř - Doskočil, Kovařík, T. Vítek, Lomský - Zeman, Pícha

Hráč utkání: Tomáš Pícha

V tomto utkání i přes výhru jsme nenavázali na výkon z předchozího zápasu, přestože jsme do prvního poločasu vyslali zkušené hráče. Soupeř vyrukoval se silovým pojetím, dostupováním, napadáním a nakopávanými míči na své dva útočníky. V první půli nás nepustil k ničemu, byl lepším týmem a také šel do vedení. Další šance již neproměnil a proto byl na konci poločasu potrestán. Přišel jeden z několika světlejších momentů a vyrovnávací gól z kopačky Jirky Červenského po nádherné kombinaci.
Do druhé půle nastoupilo mládí a dravost doplněno několika zkušenými hráči a přestože to ani jim nešlo, otočili výsledek na naši stranu. Na 2:1 střílel branku po centru Zemana Honza Fara, na 3:1 po rohu Tomáše Píchy Marek Teringl, na 4:1 po standartce hlavou Petr Zeman. Po vstřelení čtvrté branky tým polevil a to hlavně v obranné činnosti, čehož Chrásťany využily, vytvořily si několik šancí z nichž jednu proměnily.

Toto utkání nám herně moc nevyšlo, přesto jste ho bojovností zvládli a opět vyhráli. Za týden nás čekají Malšice a já věřím, že opět budeme hrát kvalitní a pěkný fotbal. Silové pojetí, se kterým vyrukoval soupeř, nám zatím moc nesedí, ale příprava na mistráky to byla dobrá, protože tomuto stylu budeme čelit určitě poměrně často.

Takže děkuji všem

Druhé přátelské utkání

27.02.2017 09:02

V dalším přátelském zápase poměříme síly s týmem TJ Sokol Chrášťany, který se po podzimní části sezóny nachází na posledním jedenáctém místě ve III. třídě sk. A českobudějovického okresu. Zápas se bude hrát v sobotu 4.3. 2017 od 16:00 na UMT v Milevsku.  Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec

První přátelské utkání máme vítězně za sebou

27.02.2017 09:00

Hodnocení trenéra z prvního přátelského zápasu.

TJ Borovany - FK Řepeč-Opařany 1:0 (1:0)

Branka: 18. Doskočil

Sestava: Vanýsek - Honza Fara, Krejčí, Teringl, Bában - Doskočil, Tomáš Vítek, Kovařík, Jirka Fara - Kudrna, Zeman

Náhradníci: Něnička, Lomský, Pekárek

V hodně mladé sestavě s devíti hráči ročníků 1997 a 1998 a dvěma novými hráči Patrikem Něničkou (FC MAS Táborsko), který má ale za sebou pět sezon v dorostu a žácích Bechyně, Jirkou Kovaříkem, ten má zkušenosti také z FC MAS Táborsko a to přímo z juniorské ligy U-21 a staronovým hráčem Honzou Farou jsme nastoupili proti ůčastníku 1.B třídy z Řepče.

K zápasu - soupeř byl docela mladý rychlostně velmi dobře vybavený a od první minuty se hrál rychlý dynamický kombinační a pohledný fotbal. Prvních deset minut bylo oťukávacích, následných patnáct minut jsme soupeře dostávali pod velký tlak okořeněný vedoucí brankou. První velkou šanci po famozní přihrávce Bejka spálil Kuba Kudrna nebo spíše ji fantasticky chytil brankář. Druhá byla gol centr zemiho poslal nechytatelně do sítě Míra Doskočil. Závěrečných patnáct minut bylo v režii soupeře, v úplném závěru první půle si v rozmezí dvou minut vypracoval tři čisté šance, které chytil brankář Vanýsek.

Druhá půle byla bojovná a vyrovnaná, v závěru nám začaly trochu docházet síly, přesto jsme soupeře do čisté šance nepustili. My si vypracovali dvě gólovky, které neproměnil opět Kuba Kudrna.

Co k tomu ještě říci. Pokud jste zkracovali hru, tak soupeř něměl šanci. Pokud jsme zvětšili hřiště a Řepeč získala prostor a čas, dostávala nás pod mírný tlak. Na zkracování musíme zapracovat, na přesnosti přihrávek také a trochu na fyzičce. Bylo vidět, že někteří a to i ti mladší díky rychlosti hry v závěru mleli z posledního.

Chci pochválit celý tým za předvedenou hru a herní projev, bojovnost a výkon na hřišti. Byl to velmi pěkný fotbal, kolektivní hra a to vždy rád vidím nebo vidíme.

Soupeřům se velmi líbila hra čtveřice Bejk, Tomík Vítek, Něnička a Vanýsek. Řekli mi, že se to v Borovanech hodně zvedlo, já k tomu dodám, že skvěle hrál celý tým. A proto všem děkuji a těším se za týden.

První přátelské utkání

21.02.2017 08:00

Po zimní přestávce nás čeká první přátelské utkání. Soupeřem bude tým, který momentálně okupuje poslední příčku I.B třídy skupiny D, FK Řepeč-Opařany. Utkání se NEODEHRAJE na umělé trávě v Milevsku, ale v SEZIMOVĚ ÚSTÍ!!! Hrát se bude tuto sobotu 25. 2. 2017 a začátek zápasu je stanoven na 17:30. Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec

Dětský karneval a sportovní ples

31.12.2016 16:13

Rádi bychom vás pozvali na dětský karneval a na sportovní ples. Obě akce se budou konat v sobotu 4. 2. 2017 v sále borovanské hospůdky. Dětský karneval bude začínat od 13:30 a sportovní ples od 20:00. Na obou akcích můžete očekávat bohatou tombolu. Na sportovním plese bude k tanci a poslechu hrát skupina RM Band. Těšíme se na vás.

El presidento má šedesátiny

30.12.2016 17:03

V sobotu 21. 1. 2017 bude náš "el presidento" Karel Černý slavit 60. narozeniny. Akce se bude konat v borovanské hospůdce od 18:00. Všichni jste srdečně zváni.

30.12.2016 17:00

V pátek 6. 1. 2017 se bude konat výroční schůze týmu TJ Borovany. Účast všech hráčů nutná! Schůze se uskuteční v borovanské hospůdce od 19:00.

06.12.2016 08:35

Pohár OFS Písek

26.07.2016 10:32

2. kolo poháru OFS Písek se pro Borovany stalo konečnou "stanicí", když borovanští nestačili na Hradiště "B". Domácí Borovany se sice hned v 1. minutě dostaly do vedení Vlkem, ale Hradiště dokázalo ještě v prvním poločase otočit stav utkání na 1:3. Ve druhém poločase padly ještě tři branky. Hradiště navýšilo náskok na 1:4, poté snížil svým druhým gólem v utkání Vlk. Svou výhru však v závěru ještě zpečetili hosté pátým gólem. U domácího týmu rozhodla především střelecká smůla, jelikož za stavu 1:4 nejprve nastřelili tyčku, poté neproměnili penaltu, když Zeman nastřelil pouze břevno a poté nastřelili další tyč. Hosté byli v tomto ohledu efektivnější i když ve druhém poločase také několik slibných šancí zahodili.

Ve druhém kole bude našim soupeřem tým Hradiště "B". Zápas odehrajeme v Borovanech, v neděli 14. 8. 2016 od 17:00.

1. kolo poháru OFS Písek pro Borovany dopadlo dobře. Na hřišti Sepekova "B" dokázaly Borovany zvítězit 2:0. Za hosty se v prvním poločase kuriózně trefil Ondřej Vlk, když po špatném výkopu brankáře ho z voleje přehodil a o druhou branku se 10 minut před koncem postaral Petr Zeman, když dorazil do branky střelu Ondřeje Vlka z trestného kopu. Výkon hostujícího týmu v tomto zápase nebyl optimální, ale nakonec hosté slaví postup do druhého kola.

V neděli 7. 8. 2016 od 17:00 nás čeká 1. kolo poháru OFS Písek. Naším soupeřem bude Sepekov "B" a utkání se bude hrát v Sepekově.

Turnaj v Kovářově - 30. 7. 2016

25.07.2016 17:03

PROPOZICE_2016_FINAL.pdf

Na turnaji v Kovářově nás jako první soupeř čekal tým z Petrovic, který byl složený částečně z hráčů A-týmu a částečně z hráčů B-týmu. Tento zápas jsme nakonec prohráli 3:5. V souboji o třetí místo jsme se utkali s týmem Počepic a ačkoliv jsme se dostali do vedení 2:0, tak soupeř stihnul do konce zápasu vyrovnat na 2:2. V penaltovém rozstřelu byl tým z Počepic úspěšnější a proto Borovany skončily na tomto turnaji na 4. místě.

PODPOŘTE BOROVANSKÝ DUB V ANKETĚ O STROM ROKU

14.07.2016 09:14

Jako jediný z jižních Čech postoupil do celorepublikového finále. Prosíme všechny fotbalové příznivce a jejich známé o podpisy do podpisového archu (více info u Petry Černé a Kláry Černé -> STROMROKU-BOROVANY@SEZNAM.CZ). Kdyby někdo z vás měl starý a nepotřebný mobil, nechť ho také holkám přinese (jeden mobil je totiž za 20 hlasů). Předem všem moc děkujeme.

Turnaj v Bechyni

05.01.2016 12:22

V sobotu 23. 1. 2016 nás čeká turnaj v Bechyni, kde budeme obhajovat loňské první místo. Propozice turnaje jsou níže na obrázku.

15.12.2015 09:57

Výroční schůze TJ Borovany

Zveme všechny fotbalisty, členy realizačního týmu a fanoušky na výroční schůzi TJ Borovany, která se uskuteční v pátek 18.12. 2015 od 19 hodin v hospodě U Rybníka.

Sestava podzimu

15.12.2015 09:55

Do sestavy podzimu je z našeho týmu nominován Tomáš Pícha.

Zde pro něj můžete hlasovat. Hlasovat můžete každou hodinu

až do konce ledna 2016. Podpořte "penaltového mága" v souboji

o nejlepšího hráče okresního přeboru v podzimní části této sezóny.

20.01.2015 07:04

Již tuto sobotu nás čeká turnaj v Bechyni. Propozice turnaje jsou níže na obrázku.

04.01.2015 14:15

V sobotu 7. 2. 2015 od 14:00 se bude v Borovanech v kulturním domě konat dětský karneval. Od 20:00 se bude konat sportovní ples. Přijďte v hojném počtu podpořit borovanský fotbal. Těšíme se na Vás.

12.12.2014 18:20

V sobotu 3. 1. 2015 od 19:00 se bude konat výroční schůze v Borovanech v hospodě U Rybníka. Účast všech hráčů a funkcionárů nutná.

12.12.2014 18:15

V neděli 28. 12. 2014 od 10:00 se bude v Borovanech na hřišti konat tradiční silvestrovský fotbálek. Zúčastnit se může kdokoliv. Přijďte v hojném počtu.

Posezení po mistrovském zápase

02.10.2014 13:12

V sobotu 4. 10. se bude konat v hospodě na hřišti posezení po mistrovském zápase ve Skalách. Občerstvení zajištěno. Udělejte si proto všichni volno, je potřeba zapít pár nedávných událostí :-D

Schůze

14.07.2014 08:10

V pátek 18. 7. 2014 od 18:00 sraz na hřišti. Dostavte se pokud možno všichni. Když nebudete moci, dejte vědět Petrovi Kuntů 724 527 862.

Morava - Starý Poddvorov

31.05.2014 11:12

Dne 5. července (tj. sobota) v 7:00 se z Borovan (hospoda u Rybníka) odjíždí autobusem na Moravu do Starého Poddvorova. Hlásit se můžete buď u p. Černého tel. 605 842 206 nebo u p. Kunta tel. 724 527 862.

Karneval + sportovní ples + soustředění

22.01.2014 12:01

1. 2. 2014 od 13:30 se bude v Borovanech konat Dětský karneval.

1. 2. 2014 od 20:00 se bude v Borovanech konat Sportovní ples.

Hrát bude skupina Sextet band.

Všichni jste srdečně zváni.

Soustředění proběhne v termínu 19. - 23. 2. 2014 na Mozolově.

Ve středu odpoledne odjezd, návrat v neděli odpoledne.

Kdo pojede, nechť o tom uvědomí Petra Kunta (Hujera).

Trénink

13.01.2014 16:14

Následující trénink se bude konat v pátek 24. 1. od 17:00 na hřišti v Borovanech. Plánuje se výběh + dle možností fotbálek na hřišti za umělého osvětlení.

První trénink

08.01.2014 07:02

V neděli 12. 1. 2014 začíná zimní příprava prvním lehkým tréninkem. Očekává se kratší výběh + fotbálek + váha. Přijďte v hojném počtu. Začátek ve 14:00.

29.12.2013 18:45

V sobotu 4. ledna 2014 od 19:00 hodin se uskuteční výroční schůze Tělovýchovné jednoty Borovany v místním pohostinství. Je potřeba, aby se zúčastnili všichni hráči, jelikož se zde bude domlouvat termín a místo soustředění + začátek zimní přípravy.

12.12.2013 16:07

Zveme každého, kdo si chce před Silvestrem kopnout do kulatého nesmyslu, na tradiční silvestrovský fotbálek, který se uskuteční v neděli 29. 12. 2013 od 10:00 na hřišti v Borovanech. Po fotbálku bude připraveno občerstvení v podobě nějakého jídla a pití v hospůdce na hřišti. Přijďte si zahrát, pobavit se, pokecat. Čím více bude lidí, tím lépe.

Brigáda

23.11.2013 17:04

Příští sobotu tj. 30. 11. 2013 se bude konat brigáda. Podrobnější info u Hujera, nebo u Karla Černého.

Brigáda

Klubové šály, nové dresy a minidresy

14.10.2013 06:35

Všem fandům borovanského fotbalu nabízíme ke koupi klubové šály. Kdo by tuto šálu chtěl, tak prosím pište do sekce "Diskuze - vzkazy - chat" zde na stránkách. Cena jedné šály bude cca 200,- Kč. A jako další věc budou k dispozici i minidresy. Vzhled nových dresů (ve stejné formě budou i minidresy) můžete vidět ZDE

Memoriál Jiřího Alexy

25.06.2013 10:35

Zveme všechny fotbalové příznivce na Memoriál Jiřího Alexy, který se bude konat u příležitosti 50. výročí založení místního fotbalového klubu TJ Borovany. Memoriál se bude konat dne 5. července 2013 od 12:00 v areálu místního fotbalového klubu za účasti mužstev TJ Borovany u Českých Budějovic, TJ "Družstevník" Starý Poddvorov a TJ Borovany. K vidění bude též vložený zápas starých pánů mezi TJ Borovany a TJ "Družstevník" Starý Poddvorov.

Sportovní ples

28.01.2013 15:59

Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční Sportovní ples, který se bude konat v sobotu 2. 2. 2013 v Borovanech. Začátek plesu je ve 20:00. K tanci a poslechu zahraje skupina Sextet band. Mimojiné na Vás čeká bohatá tombola. Všichni jste srdečně zváni.

Zimní příprava

13.01.2013 14:09

Tento pátek, tedy 18. 1. 2013, začíná prvním tréninkem zimní příprava. Doufám, že se vás dostaví dost. Je potřeba donést vedoucímu týmu fotky na nové registračky. To platí pouze pro ty, kteří zatím tak neučinili. A také bude potřeba se domluvit na soustředění. Předběžně se počítá se 14-ti lidmi.

09.12.2012 20:56

V sobotu 12. 1. 2013 od 19:00 se bude konat výroční schůze v hospodě U Rybníka.

09.12.2012 20:50

V neděli 30. 12. 2012 se bude konat Silvestrovský fotbálek. Je třeba donést fotky na nové registrace a členský příspěvek ve výši 500 Kč.

Turnaj v Borovanech u Č. Budějovic

31.07.2012 21:23

Tuto sobotu, tedy 4. 8. 2012, se náš tým zúčastní turnaje v Borovanech u Č. Budějovic. Odjezd od hřiště v 11:15 hodin. Sraz na místě je ve 12:30 hodin. Podle počtu lidí, kteří pojedou, se tam dopravíme buďto autobusem, nebo auty.

Výsledky sobotního memoriálu Jiřího Alexy

30.07.2012 18:21

Z letošního 2. ročníku memoriálu Jiřího Alexy si pohár za první místo odvezl tým Malšic. Druhé skončily domácí Borovany a třetí rezerva Záhoří.

21.07.2012 15:38

TJ Borovany pořádá v sobotu 28. 7. 2012 od 13:00 hod. na hřišti v Borovanech 2. ročník Memoriálu Jiřího Alexy za účasti mužstev:
TJ Borovany, Malšice, Team Marka Teringla, Záhoří "B"

Všichni příznivci fotbalu jsou srdečně zváni.

První letní trénink

12.07.2012 14:02

V pátek 20.7.2012 od 18:00 hodin se bude konat první trénink letní přípravy. Účast nutná i pro hráče, kteří netrénují, jelikož po tréninku následuje schůze, kde se budou domlouvat všechny náležitosti ohledně memoriálu Jirky Alexy a dalších tréninků.

Přátelské utkání

15.03.2012 21:08

V neděli 18. 3. 2012 od 15:30 sehraje náš tým přátelské utkání s celkem Záhoří "B". Hrát se bude v Borovanech, při nepřízni počasí ve Slabčicích. Sraz v Borovanech ve 14:45.

09.03.2012 18:15

V sobotu 10. 3. 2012 od 9:00 sehraje náš tým přátelské utkání s mužstvem Řepče na UMT v Táboře. Odjezd z Borovan v 8:00. Sraz na místě v 8:30.

03.03.2012 10:36

V neděli 4. 3. 2012 sehraje náš tým přátelské utkání s mužstvem Bechyně. Utkání bude začínat v 18:00 a bude se hrát na UMT v Milevsku. Sraz hráčů před utkáním je v 17:30 v Milevsku. Odjezd z Borovan v 17:15.

Posezení

17.01.2012 17:49

V pátek po tréninku bude na hřišti posezení. Občerstvení je zajištěno. Tak koukejte hnout zadkem a přijít :-)

Sportovní ples a karneval

09.01.2012 22:51

Pozvánka na sportovní ples a dětský karneval

Soustředění

08.01.2012 14:21

Tady na diskuzi se mi hlašte, kdo budete chtít jet na soustředění. Přesný termín zatím není určen, ale bude to přibližně v půlce února.

27.11.2011 19:16

Sportovní ples se bude konat 21.1.2012 v Borovanech v sále od 19:30. Bylo by dobré, kdyby každý z fotbalistů zajistil alespoň jednu nebo dvě ceny do tomboly. Vezměte tedy své drahé polovičky a přijťe se všichni pobavit. K tanci a poslechu bude hrát kapela RM Band.

První trénink v rámci zimní přípravy

27.11.2011 19:14

První trénink v rámci zimní přípravy se bude jako již tradičně konat týden po výroční schůzi a to 15.1.2012 od 14:00. Doufám, že se dostaví co nejvíce hráčů!!!

27.11.2011 19:09

V sobotu 7.1.2012 se bude konat v hospodě U rybníka v Borovanech od 19:00 výroční schůze. Dostavte se v hojném počtu, bude se projednávat soustředění, ples a další věci ohledně fotbalu. Občerstvení je zajištěno.

27.11.2011 19:06

Jako každý rok, ani tento nebude výjimkou, se uskuteční Silvestrovský fotbálek. Začátek je stanoven na 10:00. Občerstvení po fotbale je zajištěno. Dostavte se prosím v hojném počtu, ať si trochu kopnem a protáhneme těla po náročných Vánocích :-)

Brigáda

04.10.2011 22:08

9. října od 10:00 se bude konat brigáda v Borovanech. Sraz je na Obecním úřadě. Nechť se dostaví co nejvíce účastníků!

Výkopná

13.03.2011 21:55

V pátek 25.3. se bude po tréninku konat výkopná. Všichni členové kádru nechť se dostaví. Účást povinná!!!

Přátelské utkání s Bostonem Kluky

03.03.2011 19:49

Tento pátek, tj. 4.3., trénink není. V 19:30 sraz na hřišti v Borovanech. Od 20:30 přátelské utkání na milevské umělce s Bostonem Kluky.

21.02.2011 10:08

V neděli 27.2.2011 ve 14:00 se sehraje přátelské utkání s Bechyňským dorostem. Sraz je ve 13:00 na hřišti v Borovanech. Tak všichni členové kádru ať se dostaví!

Trénink + schůze!!!

24.01.2011 17:57

V pátek 28.1. od 18:00 se koná trénink a po tréninku proběhne schůze, která by měla začít v 19:30. Projednávat se bude zejména blížící se sportovní ples a soustředění "Štědronín". Všichni by se měli dostavit, účast nutná!!! Ještě bych chtěl poprostit, jestli by někdo věděl o nějakém sponzorovi do tomboly na ples, nechť to v pátek oznámí p. Černému.

09.01.2011 17:56

V neděli 16.1.2011 od 10:00 odstartuje nepochybně nejméně oblíbená část fotbalového roku a tím je zimní příprava. Takže všichni hráči by se měli bezpodmínečně dostavit. Po konci nedělního tréninku bude následovat malé občerstvení v podobě polévky a zároveň se domluvíme na dalším průběhu tréninkového plánu.

Video z jarní dokopné

22.11.2010 20:48

Malá ukázka z jarní dokopné :-)

Fotbálek v hale!!!

22.11.2010 16:11

Tak čutálisti, od 27.11.2010 je na každou sobotu až do konce roku zamluvená hala v Bernarticích. Bude to od 14:30 do 16:00. Takže ať si každý z Vás udělá čas a dostaví se.