Posily z Táborska mírnily prohru Borovan:

Sepekov - Borovany 6:4 (2:1)

branky Borovan: Vlk 3, Mára

Sestava Borovan: Alexa - Vítek, Teringl, Doskočil, Palus - Fara, Kovařík, Mára, Charypar - Zeman, Vlk

V neděli 18. 3. 2018 od 9:00 odehrály Borovany přátelské utkání s týmem Sepekova. Hrálo se na umělé trávě v Milevsku, která byla znamenitě připravena. Borovanští se na zápas sešli pouze v deseti hráčích, jelikož se na poslední chvíli omluvili 3 hráči, se kterými se ještě v sobotu počítalo. Borovany tedy doplnil jeden hráč Sepekova, kterým byl Palus. Sepekov byl v celém utkání více na míči, ale Borovany hrozily z rychlých protiútoků. První branku vstřelil Sepekov po zaváhání Máry při rozehrávce. Borovany stačily ještě v prvním poločase zásluhou Vlka vyrovnat, když se po špatné rozehrávce sepekovského brankáře dostal Vlk ke střele a procedil míč housličkami do brány. Sepekov však po chvilce znovu udeřil a poločasový stav tak byl 2:1 pro Sepekov. Ve druhém poločase se z trestného kopu prosadil opět borovanský Vlk, když jeho střelu tečovala zeď mimo dosah brankáře. Sepekov poté opět vedl po špatné domluvě Doskočila s Alexou. Sepekovský útočník zakončoval v podstatě do prázdné branky. Borovany však vyrovnaly i potřetí a opět to bylo zásluhou Vlka, který střelou na zadní tyč rozvlnil síť. Sepekov však opět zapnul. V krátkém sledu vstřelili sepekovští dvě branky a zdálo se být rozhodnuto. Jiskřičku naděje ještě vykřesal pro Borovany gólovou dorážkou Mára po předchozí tyčce z trestného kopu. Sepekovští však pečetili své vítězství z trestného kopu.