Novinky

Poslední přátelské utkání se pro nepřízeň počasí nekonalo

20.03.2017 08:33

V neděli 19. 3. 2017 čekal Borovany poslední přátelský zápas před začátkem jarní části soutěže. Pro nepřízeň počasí však musel být tento zápas zrušen. Již příští neděli tj. 26. 3. 2017 od 14:00 čeká borovanské fotbalisty první mistrovské utkání v Oslově.

Čtvrté přátelské utkání a zároveň generálka

13.03.2017 09:36

V dalším přátelském zápase, který bude zároveň i generálkou na jarní část sezóny, poměříme síly s týmem Sokol Stádlec, který se po podzimní části sezóny nachází na sedmém místě tabulky III. třídy v táborském okrese. Zápas se bude hrát v neděli 19. 3. 2017 od 14:00 na hřišti v Borovanech. Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec

Třetí přátelské utkání jsme těsně prohráli s Malšicemi

13.03.2017 09:31

Hodnocení zápasu od trenéra:

TJ Malšice - TJ Borovany 2:1 (1:0)

Branka : Krejčí (pokutový kop)

Sestava : Vanýsek - Bában, Krejčí, Teringl, Švadlenka - Lomský, T. Vítek, Doskočil, Kovařík - Kudrna, Pícha

Na zápas dorazilo pouze 11 hráčů včetně Baryho, který pro bolavá záda nehrál. Malšice nám zapůjčily mladého Ondru Švadlenku (r. 1998) a ten se postavil na krajního beka. Zápas moc rozebírat nebudu, nebyli jsme kompletní a výsledek není zdrcující. Herně nás soupeř přehrával a to hlavně ve druhé půli, kdy jsme již moc nemohli. Přesto jsme paradoxně měli ve druhém poločase několik šancí, pokutový kop proměnil Krejčí a vyrovnával, v zápětí soupeř rychle rozehrál přímý kop a šel znovu do vedení. Vyrovnat mohl Kudrna, ale brankář domácích byl proti. Výsledek je spravedlivý, soupeř byl lepší, vytvořil si více šancí a přestože tým bojoval, tentokrát na Malšice neměl.