Novinky

Třetí přátelské utkání

07.03.2017 06:52

V dalším přátelském zápase poměříme síly s týmem TJ Malšice, který se po podzimní části sezóny nachází na sedmém místě tabulky I.B třídy sk. D. Zápas se bude hrát v sobotu 11.3. 2017 od 11:00 na hřišti v Malšicích. Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec

Druhé přátelské utkání jsme nakonec také vítězně zvládli

07.03.2017 06:44

Hodnocení zápasu od trenéra:

TJ Borovany - Sokol Chrášťany 4:2 (1:1)

Branky: Červenský, Honza Fara, Teringl, Zeman

Sestava 1. poločas: Vanýsek - Červenský, Krejčí, Teringl, Šerhant - Doskočil, T. Vítek, Mára, Jirka Fara - Barták, Pícha

Sestava 2. poločas: Vanýsek - Honza Fara, Krejčí, Teringl, Uhlíř - Doskočil, Kovařík, T. Vítek, Lomský - Zeman, Pícha

Hráč utkání: Tomáš Pícha

V tomto utkání i přes výhru jsme nenavázali na výkon z předchozího zápasu, přestože jsme do prvního poločasu vyslali zkušené hráče. Soupeř vyrukoval se silovým pojetím, dostupováním, napadáním a nakopávanými míči na své dva útočníky. V první půli nás nepustil k ničemu, byl lepším týmem a také šel do vedení. Další šance již neproměnil a proto byl na konci poločasu potrestán. Přišel jeden z několika světlejších momentů a vyrovnávací gól z kopačky Jirky Červenského po nádherné kombinaci.
Do druhé půle nastoupilo mládí a dravost doplněno několika zkušenými hráči a přestože to ani jim nešlo, otočili výsledek na naši stranu. Na 2:1 střílel branku po centru Zemana Honza Fara, na 3:1 po rohu Tomáše Píchy Marek Teringl, na 4:1 po standartce hlavou Petr Zeman. Po vstřelení čtvrté branky tým polevil a to hlavně v obranné činnosti, čehož Chrásťany využily, vytvořily si několik šancí z nichž jednu proměnily.

Toto utkání nám herně moc nevyšlo, přesto jste ho bojovností zvládli a opět vyhráli. Za týden nás čekají Malšice a já věřím, že opět budeme hrát kvalitní a pěkný fotbal. Silové pojetí, se kterým vyrukoval soupeř, nám zatím moc nesedí, ale příprava na mistráky to byla dobrá, protože tomuto stylu budeme čelit určitě poměrně často.

Takže děkuji všem

Druhé přátelské utkání

27.02.2017 09:02

V dalším přátelském zápase poměříme síly s týmem TJ Sokol Chrášťany, který se po podzimní části sezóny nachází na posledním jedenáctém místě ve III. třídě sk. A českobudějovického okresu. Zápas se bude hrát v sobotu 4.3. 2017 od 16:00 na UMT v Milevsku.  Prosím o info, zda se zúčastníte. Buď tady na diskuzi nebo ve skupině na facebooku nebo pošlete SMS trenérovi. Díkec